20 Ağustos 2019 Salı • | ilkiz@ilkizmedya.com

Kurumsal Web Tasarımı

Mobil uyumlu kurumsal web sitesi projelerini SEO (Arama Motoru Otomasyonu) altyapısı ile %100 uyumlu halde geliştiriyoruz. Böylelikle  aramalarda üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz.

Kullanıcı dostu yönetim panelimiz ile ürün görsellerini, adres ve iletişim bilgilerini, ürüne ait teknik özelliklerini kolayca yayınlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Web Yazılım

İhtiyaca ve isteğe göre, müşteri takip sistemi, proje yönetimi sistemi, bayilik sistemi gibi size özel proje yazılımları hazırlıyoruz.

Katalog - Broşür Tasarımı

Katalog, broşür, el ilanı, föy, faaliyet raporu vb. çalışmaları özgün tasarımlarla hazırlamaktayız.

Faaliyetlerinizi yansıtan çalışmaları ürününüze en uygun şekilde hazırlamaktayız.

Kitap - Dergi - Bülten Tasarımı

Kitap, dergi, bülten, gazete gibi süreli veya süresiz yayınlarınızın tasarımını ve baskısını yapıyoruz. Klasik veya özgün tasarımlarla farklı formatlarda seçenekler sunuyoruz.

Ayrıca bu tür yayınlar bekleme salonları, dinlenme mekanları gibi alanlarda uzun süre göz önünde olan ürünlerdir.

Promosyon Ürünleri

Gündelik hayatta elinizin altında olan ve sürekli kullandığınız birçok ürüne marka baskınız ypıyoruz.

Potansiyel kitlelere ulaşmak ve kendinizi tanıtmak için kullanacağınız en etkili yöntemlerden biri promosyon ürünleridir.

Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek, cazip ve kullanışlı ürünleri tercih edin. Anahtarlık, çakmak, kalem, takvim, ajanda, saat, duvar saati, çanta, masa seti, bardak, şapka gibi pek çok ürün en çok tercih edilen promosyon ürünleridir.

Afiş Tasarımı

Afiş, Poster, Rollup, Banner ürünleri ile sunum, seminer, fuar,sergi, kongre ve kurumsal eğitimleriniz görsel zenginliğe kavuşur.